Comodo AntiVirus

Ücretsiz antivirüs programı
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 85 MB
  • Version 5.10
  • Dil İngilizce
  • Firma Comodo Group
Comodo AntiVirus son derece kullanışlı ve ücretsiz bir virüs koruma programıdır. Dışarıdan gelen tehditlere karşı sizi anında bilgilendirerek temizleme işlemine başlamaktadır. Her seviyede kullanıcının zorlanmadan kullanacağı bu program ile bilgisayarınız
Comodo AntiVirus son derece kullanışlı ve ücretsiz bir virüs koruma programıdır. 

Dışarıdan gelen tehditlere karşı sizi anında bilgilendirerek temizleme işlemine başlamaktadır. Her seviyede kullanıcının zorlanmadan kullanacağı bu program ile bilgisayarınızı daima güvende tutabilirsiniz. 

Program hızlı olma özelliğine de sahip olmakta ve Malware, truva atı, trojen, gibi zararlı içeriklere karşı daima koruma sağlamaktadır. 

Program otomatik olarak güncellenmekte ve bilgisayarınızı otomatik kontrol etme ve zararsız kılma işlevini gerçekleştirmektedir. Comodo AntiVirus kendisine has geliştirilmiş teknolojisiyle zararlı yazılım ve uygulamaları daima kontrol altında tutmaktadır. 

Programın genel özellikleri arasında; sistemi zorlamaması, kolay ayarlanabilir olması, Worm engelleme, e-mail tarama, işlem monitörü, tam programlanabilme gibi özellikleri sayabilmek mümkündür.
Daha Fazla Göster
Comodo AntiVirus indir
DİĞER SÜRÜMLER